No menu items!

ĽSNS ďakuje za dekriminalizáciu fašizmu

Premnoženie Mariánov po kultúrnych bitkách s progresívnou antifa mobilizáciou…

Preceda Strany ĽSNS ďakuje kultúrnym agitátorom progresívneho Slovenska, komentátorom SME, Nka a ďalším, ktorí sa za posledné obdobie intenzívne starali o preferencie, pozornosť strany a špeciálne za dekriminalizáciu slova fašizmus v stále väčšej časti jeho sympatizantov.

Naša strana nikdy nebola menej fašistická ako dnes. Nebyť týchto elít, imidž našej strany by si zďaleka takto nepolepšil. Slovo fašizmus skloňovali tak často a účelovo na kakekoho a čokoľvek, že stále menej ľudí tuší, čo vlastne znamená. Urobili z nás kresťanov, stačilo si dať krížik, pár hesiel a postaviť sa do role kultúrneho bojovníka tradičných hodnôt. Za našich priateľov označili aj celý Pochod za život, celú sadu kultúrnych tém, na ktorých sme samozrejme pekne zarobili. 

Oceňujeme aj mediálnu podporu, ktorú od justičného systému dostal martýr Miňo, bojkot nášho meetingu zo strany primátora Rybníčka a protesty predsedu KDH, ktoré dodávali naším mítingom šťavu.

Špeciálne tiež ďakujeme celému kolektívu agresívnych veriach, azda naších najhorlivejších podporovateľov. Bol to skvelý, zábavný ale hlavne neplatený marketingový tím. Napokon, oni potrebujú nás a my potrebujeme ich.

Ďakujeme
Marián, Miňo a všeci…

Gastráč a na stáž!

Sleduj Praudivé

1,066FanúšikoviaPáči sa
75NasledovníciNasledovať
43NasledovníciNasledovať

Instagram

Zdieľať článok

Daľšie články