No menu items!

František na kandidátke OLANO?

František na kandidátke OLANO? Hnutie nemá ani s týmto problém. Čestné miesto ponúkli aj pápežovi Františkovi. Zberom známych osobností je Igor známy od úplneho založenia hnutia. 

Pápeža sme v portfóliu ešte nemali. František je verejne známa, populárna a morálna osobnosť. Bola by to pekná zbierka, hoci málo pravdepodobná. Ale skúsili sme to. 

Ten nakoniec ponuku neprijal. Dôvodom odmietnutia nebol detektor lži, ako to Igor vyžadoval pri iných osobnostiach. Viacerí z nich sa už v minulosti urazili, a nakoniec za hnutie odmietli kandidovať. V prípade Františka malo ísť aj tak iba o čestné miesto. HR oddelenie hnutia tiež odmietlo, že by išlo o zbieranie trofejí pre najkresťanskejšiu stranu, čo sa v posledných mesiacoch stalo horúcou agendou snáď pre všetky strany.

Vôbec nešlo ani o detektor, ani o zbieranie kresťanských trofejí. Do hnutia pozývame osobnosti všehodruhu. Žiaľ Feri toto odmietol.

Pápeža sa tak do OLANO tentokrát dostať nepodarilo. Zato však prichádza celý rad nových osobností, ktorý nahradí celý rad tých odchádzajúcich. A tak nech už máte na HR stratégiu Igora akýkoľvek názor, faktom je, že na Slovensku sa OLANO stalo bohatou zásobarňou množstva rozličných politických strán pre progresívnych ľavičiarov, autentických, falošných kresťanov a dokonca aj národných socialistov. Trochu vďaky od týchto strán by si Igor predsa len zaslúžil.

Sleduj Praudivé

1,066FanúšikoviaPáči sa
75NasledovníciNasledovať
43NasledovníciNasledovať

Instagram

Zdieľať článok

Daľšie články