No menu items!

Slovenské Corona historky

Slovenské Corona historky

Populárna hra Černé historky vydajú novú edíciu s bohatou kolekciou čiernych historiek zo Slovenska, ktoré sa odohrali počas Corona pandémie v roku 2020. Čierne historky sú spoločenská hra, kde jeden prečíta krátku časť smrtnostnej udalosti a ostatní hádajú ako k nej došlo. 

Podľa vydavateľa hry, Slovensko malo tak ohromné množstvo a natoľko absurdných smrtonostných príhod správania sa viacerých indivíduii, že to sa nedá ani vymyslieť. Pre hráčov, ktorí nepoznajú tieto prípady, to budú veľmi obtiažne hádanky. Ide o pacientov, ktorí ešte pred rozbehnutím nákazy, dali do karantény celé nemocničné oddelenia, napriek jednoduchým zákazom a nariadeniam, verklíkovaným cez všetky kanály.

Niektorí pacienti dokonca netušili, že existuje telefón, vybrali sa nakazení do nemocnice, a pokojne tam pobudli celé hodiny so zatajenými cestovateľskými anamnézami. Iný nakazený VIP pacient sa zas rozhodol pre „nadštandardný nákup” zdravotnej starostlivosti cez známosť riaditeľky nemocnice, ktorá PACIENTA povodila po celej nemocnici. Nakazili iných chorých a do karantény dali celé pľúcne oddelenie. Podobné prípady sa diali po celom Slovensku.

To jednoducho nevymyslíš…

Sleduj Praudivé

1,066FanúšikoviaPáči sa
75NasledovníciNasledovať
43NasledovníciNasledovať

Instagram

Zdieľať článok

Daľšie články