No menu items!

Vylúčiť COVID-19 zo zoznamu chorôb môže ukončiť pandémiu

Tlmočnícke ťažkosti predsedu WHO. World Fake or Health Organization?

Bývalý minister etiópskej komunistickej revolučnej vlády, delegát Čínskej ľudovej republiky a prvý nie-medicínsky doktor na čele WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus údajne zvažuje zásadné ukončenie súčasnej pandémie. Riešením by bolo vyradenie Corona vírusu (SARS-CoV-2) zo zoznamu ochorení. 

Inšpiráciu pre toto inovatívne riešenie našiel údajne v zdravotnej politike Venezuely. Táto krajina nemá skoro žiadne zdroje (väčšinu venuje na budovanie svetlých zajtrajškov), hoci na bezplatnú zdravotnú starostlivosť má právo každý občan. Lieči sa štatisticky a efektívne. Napríklad oficiálne kritéria na detskú podvýživu sú fyzicky nedosiahnuteľné, takže v podstate neexistuje.

Šťastný Tedros bez čínskych a iných turistov sa fotí pred vyľudnenou Milánskou katedrálou s kamarátom Xi Jinping-om.

Podobnú sofistikovanú metódu nakoniec ukázala aj Čína, kde epidémia zo dňa na deň štatisticky skončila. Tedros nevedel skončiť s chválou Čínskej ľudovej republiky. Nakoniec, všetci sme už v začiatkoch krízy s obdivom sledovali, ako čínske bágre za dva týždne pripravili betónovú platňu pre kartónovú nemocnicu pre Covid-19 pacientov.

Vďaka Tedrosovi sa tiež celý svet dozvedel už 11. marca 2020, že sa nachádzame v pandémii, nehovoriac o ďalších užitočných informáciach. Tedros je jednoducho funkcionár na správnom mieste. Nakoniec aj Youtube teraz ponúka odkaz na WHO pod každým videom, takže nemôžeme mať pochybnosti o dôveryhodnosti tohto zdroja.

Sleduj Praudivé

1,066FanúšikoviaPáči sa
75NasledovníciNasledovať
46NasledovníciNasledovať

Zdieľať článok

Daľšie články